חשוב לנו מאד שתהיי מרוצה ולכן אם התחרטת, אין בעיה..ניתן בקלות להחליף או להחזיר את הגוזיה שרכשת.

יוחלפו רק גוזיות שלא נעשה בהן כל שימוש ולא ניזוקו בשום אופן, שמחוברים אליהן התוית והאזיקון המקורי, ואשר יישלחו אלינו בדואר רשום עד 14 יום מיום קבלתן.
מארזים ו/או גוזיות שנקנו במבצע/ קטגוריית סייל ניתן להחליף תוך 7 ימים בלבד. לא ניתן לקבל החזר כספי או קוד קופון זיכוי לשימוש באתר

החלפה
אנא מלאי את משוב ההחלפות/החזרות אשר מצורף למשלוח ושלחי לנו אותו עם הגוזיה ארוזה באריזתה המקורית.

החלפה תהיה לאותו דגם, אך במידה או צבע שונים, או לדגם אחר במחיר זהה. מומלץ לסמס לנו לטלפון 4934343 -058 או במייל hello@ayoola.co.il כדי שנבדוק את המלאי ונשמור לך את הגוזיה הרצויה (למניעת ספקות אנא צייני את שמה המלא של הגוזיה, למשל “מוריה סופרגירל” ).

עם קבלת הגוזיה והמשוב אנו נזדרז ונכין לך משלוח חדש שיישלח אליך בדואר רשום ללא עלות. תתאפשר החלפה אחת לכל גוזיה באופן הנ”ל. החלפה נוספת של אותה גוזיה תחויב בדמי משלוח דואר רשום. במידה ואת מעוניינת להחליף לדגם אחר במחיר שונה, צייני את שמה המלא של הגוזיה שבחרת. עם קבלת המשלוח אנו ניצור עימך קשר להשלמת התשלום או לחילופין יתעדכן באתר ויישלח אלייך קוד קופון עם סכום הרכישה המקורי (לא כולל דמי משלוח) לביצוע רכישה נוספת ללא תאריך תוקף.

החזרה
אנא מלאי את משוב ההחלפות /החזרות אשר מצורף למשלוח ושלחי לנו אותו עם הגוזיה ארוזה באריזתה המקורית. ניתן לבחור בין קבלת קוד קופון זיכוי ,ללא הגבלת תוקף, לרכישה הבאה שלך באתר, בסך שוויה המלא של הגוזיה (לא כולל דמי משלוח) או החזר כספי של מחיר הגוזיה (לא כולל דמי משלוח) בניכוי 5% עמלת ביטול.

ההחזר יבוצע תוך מקסימום 14 יום ממועד קבלת הפריט לידנו, באמצעי ובאופן שבאמצעותו בוצעה ההזמנה ובאותם תנאים של העסקה המקורית.
מארזים ו/או גוזיות שנקנו במבצע/ קטגוריית סייל ניתן להחליף תוך 7 ימים בלבד. לא ניתן לקבל החזר כספי או קוד קופון זיכוי לשימוש באתר.
אנא סמני במשוב המצורף את האפשרות הרצויה לך וכן את סיבת ההחלפה. חשוב לנו לדעת!

איך שולחים אלינו חזרה ?
מסניף הדואר הקרוב אלייך, בדואר רשום בלבד אל ת.ד 86 יהוד מונוסון (בדקי שקבלת ברקוד ואישור משלוח בדואר רשום מן הפקיד באשנב הדואר) אנו נעדכן אותך במייל עם הגעת המשלוח אלינו.
בכל שאלה את מוזמנת ליצור קשר במייל hello@ayoola.co.il או בטלפון 058-4934343