מאיפה זה בא?


Ayoola היא חנות אינטרנטית מדליקה לגוזיות. Ayoola היא הלך רוח. סטייט אוף מיינד...
מהי גוזיה? שילוב של גופיה וחזיה. נהנית מכל העולמות. משלבת... שילובים שוברים שיגרה, מרעננים ומגוונים. אינסוף אפשרויות. החופש לבחור את מי שאת היום, עכשיו, ברגע הזה... לבחור את הAyoola - שלך בכל יום מחדש.

הכל התחיל כשלפני שש שנים, ראיתי את הגוש בשד ימין שלי, זה היה ברור לחלוטין וחיי השתנו. נכנסתי ללונה פארק של החיים, שתחילתו ברכבת שדים מפחידה בטרוף ואחד משיאיו הוא כעת, למעלה, בקרון העליון של הגלגל הענק, בריאה תודה לאל משקיפה רחוק רחוק...

Ayoola נוצרה אף היא משילוב בין הצורך האישי הפרטי שלי בגוזיות נשיות, יפות ומגוונות כי כבר לא בא לי ללבוש חזיות, לבין ההבנה שיש המון כמוני ..כמוך.. שרוצות גם, לבין הצורך לחזור לאחר חמש שנות שיקום למעגל העבודה, לבין הגילוי המדהים של ההנאה שביצירה, לבין ההתרגשות מהתקווה שאצליח לשמח אותך ושבאתי לך בול.. שילובים.

עשרות צבעים ושילובי בדים, מבחר כיפי של גוזיות יפות, רומנטיות, שקופות ואטומות, צבעוניות וחלקות, לייקרות ותחרות, ספורטיביות או אלגנטיות, בדגמים קלאסיים וייחודים, בשילובים מדליקים מבדים שנבחרים בקפידה, בעיקר באהבה ובהנאה גדולה!

אנו תופרים כאן בארץ וכל הבדים מיובאים בכמות מוגבלת ולכן כל דגם הוא Limited addition, מה שאומר, שבהרבה מקרים לא נוכל לתפור עוד מצבע או שילוב שאהבת אך לא רכשת. החדשות הטובות הן, שהדגמים מתחדשים כל הזמן והם עולם שלם של זוויות, חוויות ואירועים שאנחנו עוברים איתם. כל חוויה וה- Ayoola שלה ... איזו Ayoola הייתה אתך אז, במסיבה ההיא..? ואיזו תהיה אתך בפגישת העבודה מחר? ומה ה- Ayoola שלך היום?:)..

הרבה מחשבה הושקעה בתכנון והקמת החנות על מנת להיות חוויית קנייה נעימה, כיפית, ברורה ובטוחה. החנות הוקמה על פלטפורמה בינלאומית עם תשתית חזקה ואמינה.

Ayoola מקדשת את ערכי האסתטיקה ואהבת הגוף, הדינמיקה וההתחדשות, מסירות ונחישות אופטימיות ושמחה. חשוב לנו לשמור על הערכים בכל עת ונעשה כל מאמץ לשמר זאת, להיות בהקשבה לצרכייך וכן ללמוד ולשאוף תמיד לשיפור והתייעלות. חשובה לי מאד דעתך ושביעות רצונך, את שותפה אסטרטגית להצלחתנו ולצמיחתנו !

הרגישי חופשי לכתוב או להתקשר או גם וגם..
מזמינה אותך לחנות 24/7
נשיקות, איילת

איילת שמרוני